Motoko Ichii

(Japan, Född 1938)
Motoko Ichii
(Japan, Född 1938)

Motoko Ichii, vägglampor, 5 st, Personal, 1970-tal

Stomme av guldfärgad metall, för två ljuspunkter, kupa av glas, längd ca 38 cm, höjd ca 19 cm, diameter ca 12 cm, samt 4 med stomme av mässing, för en ljuspunkt vardera, kupor av glas, höjd ca 19 cm, diameter ca 12 cm

Ej dragen el. Märken. Repor. Smärre slitage.

Utropspris
3 000 SEK