Boksnurra, 1900-talets första hälft

Mörkbetsat trä, snurrbar på fyra fötter, 87x44,5x45,5 cm

Åldersrelaterat slitage. Märken. Repor. Slitage.

1 700
162
184
Utropspris
3 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (7 bud)
10 jan 19:14
1 700 SEK
10 jan 18:34
1 600 SEK
10 jan 17:00
1 500 SEK
10 jan 9:50
1 200 SEK
8 jan 19:02
950 SEK
8 jan 2:08
900 SEK
4 jan 18:54
800 SEK