Jacques Adnet

(Frankrike, 1901-1984)
Jacques Adnet
(Frankrike, 1901-1984)

Spegel, "Adnet Circulaire", Gubi, Danmark.

Läderklädd ram, diameter 59, höjd med upphängning 123 cm.

Smärre slitage, läder med mindre repor.

Auktionen avslutas
6 dagar 12 timmar
750
72
81
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 800 SEK. Läs mer.
Budhistorik (1 bud)
14 jan 19:18
750 SEK

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Lisa Mothander
Lisa Mothander
+46 (0)767 81 06 02

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13

Placering: Västberga Allé 3, Hägersten - P9