Madeleine Pyk – en samling F769

Bordsdekorationer, ett par, silver, Spanien kring 1900-talets mitt.

Påfåglar, delvis förgylld dekor. Längd ca 40 cm.

Åldersrelaterat slitage. Anlupen.

Klubbat pris
720
7 589
824
Utropspris
500 EUR
Budhistorik (13 bud)
31 dec 2025 16:15
720 EUR
31 dec 2025 16:15
700 EUR
31 dec 2025 16:15
681 EUR
30 dec 2025 11:31
620 EUR
29 dec 2025 15:21
600 EUR
29 dec 2025 15:21
600 EUR
29 dec 2025 15:21
580 EUR
29 dec 2025 15:21
560 EUR
29 dec 2025 15:20
540 EUR
29 dec 2025 15:20
520 EUR
25 dec 2025 15:42
420 EUR
25 dec 2025 15:42
400 EUR
24 dec 2025 22:35
300 EUR
Siri Niemistö
Siri Niemistö
+358 50 911 0923