Timo Solin

(Finland/Sverige, Född 1947)
Timo Solin
(Finland/Sverige, Född 1947)

Sittande modell

Signerad Timo Solin och numrerad II/VIII. Patinerad brons monterad på plexi sockel. Höjd 14,5 x 20 cm ex. sockel.

Ytsmuts. Mindre anlöpningar.

Konstnär

5 000
478
542
Utropspris
15 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (1 bud)
9 jan 16:28
5 000 SEK

Mollie Engström
Mollie Engström
Specialist modern konst och grafik
+46 (0)70 748 22 63

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13