Flintlåsgevär, svensk reparationsmodell från 1800-talets början.

Längd 148 cm. Med bajonett.

Åldersrelaterat slitage. Kompletterad.

Klubbat pris
4 500
430
488
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
15 jan 18:25
4 500 SEK
15 jan 18:25
4 300 SEK
15 jan 18:20
3 800 SEK
14 jan 18:09
3 600 SEK
14 jan 9:06
3 000 SEK
8 jan 19:09
2 200 SEK
Claes Andersson
Claes Andersson
+46 (0) 704 248 703

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13