Van Cleef & Arpels

(Frankrike, Grundat 1896)
Van Cleef & Arpels
(Frankrike, Grundat 1896)

Örhängen, ett par, "Alhambra" 18K guld med pärlemor.

Mått 15 X 15 mm, totalvikt 7,8 g. Signerade VCA samt numrerade JE802111. Etui, låda och kvitto medföljer.

Smärre bruksslitage och smuts. Helhetsintrycket är gott.

Klubbat pris
3 100
32 674
3 548
Utropspris
2 500 EUR
Budhistorik (16 bud)
31 dec 2025 15:59
3 100 EUR
31 dec 2025 15:59
3 000 EUR
31 dec 2025 15:58
2 905 EUR
31 dec 2025 15:58
2 805 EUR
30 dec 2025 18:05
2 600 EUR
30 dec 2025 18:05
2 500 EUR
30 dec 2025 18:05
2 500 EUR
28 dec 2025 22:04
2 400 EUR
26 dec 2025 17:43
2 300 EUR
26 dec 2025 16:45
2 200 EUR
25 dec 2025 16:04
2 100 EUR
25 dec 2025 14:40
2 000 EUR
25 dec 2025 10:30
1 900 EUR
24 dec 2025 11:32
1 550 EUR
24 dec 2025 10:02
1 500 EUR
24 dec 2025 9:07
200 EUR
Siri Niemistö
Siri Niemistö
+358 50 911 0923