Örhängen, ett par, "Alhambra" 18K guld med pärlemor.
Mått 15 X 15 mm, totalvikt 7,8 g. Signerade VCA samt numrerade JE802111. Etui, låda och kvitto medföljer.
Smärre bruksslitage och smuts. Helhetsintrycket är gott.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10