Signerad och daterad -90. Äpplen i keramik glaserade i iridiserande blågrön glasyr. Monterade med lim i plexilåda. Lådans mått, 61 x 91 cm.
Plexilåda med repor.
Proveniens
Bukowski Auktioner, juni 2015. Privatsamling.
Auktionen avslutas
18 timmar 18 minuter
3 500
334
380
Utropspris
10 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 3 700 SEK. Läs mer.
Budhistorik (8 bud)
11 jan 0:07
3 500 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
11 jan 0:05
3 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 5
10 jan 23:48
2 000 SEK
10 jan 21:56
1 500 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
10 jan 21:10
1 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 4
8 jan 20:45
500 SEK
6 jan 17:27
350 SEK
4 jan 19:49
300 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1
Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor