Takashi Naraha

(Japan/Sverige, 1930-2019)
Takashi Naraha
(Japan/Sverige, 1930-2019)

Utan titel.

Skulptur i delvis blankpolerad diabas. Signerad och daterad 1978. Höjd 20,5 cm.

6 000
573
651
Utropspris
15 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (8 bud)
10 jan 18:51
6 000 SEK
10 jan 18:51
5 500 SEK
9 jan 18:54
5 000 SEK
8 jan 21:02
4 500 SEK
3 jan 20:41
4 200 SEK
3 jan 20:19
4 000 SEK
3 jan 19:20
3 200 SEK
3 jan 15:59
3 000 SEK

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13