Skulptur i delvis blankpolerad diabas. Signerad och daterad 1978. Höjd 20,5 cm.
6 000
573
651
Utropspris
15 000 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (8 bud)
10 jan 18:51
6 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
10 jan 18:51
5 500 SEK
9 jan 18:54
5 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 5
8 jan 21:02
4 500 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1
3 jan 20:41
4 200 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 4
3 jan 20:19
4 000 SEK
3 jan 19:20
3 200 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
3 jan 15:59
3 000 SEK