Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.

Ram klädd med läder, fäst med pärlspik. 161 x 66 cm.

Slitage. Fläckar. Smärre skador. Dekorbortfall.

Auktionen avslutas
3 dagar 2 timmar
1 500
143
163
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 1 600 SEK. Läs mer.
Budhistorik (2 bud)
10 jan 16:19
1 500 SEK
5 jan 18:59
700 SEK

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13

Placering: Västberga Allé 3. 126 30 Hägersten -T20