Spegel, Glasmäster, Markaryd, 1900-talets andra hälft.

Ram av mässing. Etikettmärkt. 121 x 61 cm.

Smärre slitage. Smärre fläckar.

Klubbat pris
2 500
239
271
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (3 bud)
12 jan 16:13
2 500 SEK
11 jan 16:35
1 100 SEK
6 jan 7:26
1 000 SEK
Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13