Vägglampetter ett par Malmö metallvarufabrik 1970-tal

För två ljuspunkter vardera, mässing, kupor av gjutet glas, höjd ca 23 cm

Åldersrelaterat slitage. Ej dragen el. Anlupen.

700
66
76
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (2 bud)
31 dec 2025 5:33
700 SEK
25 dec 2025 17:33
300 SEK