Spegel, gustaviansk stil, 1900-talets mitt.

Förgylld ram med dekor av rosor, rosett, lagerkvistar och porträttmedaljong. 112 x 45 cm.

Smärre färgbortfall. Smärre slitage.

Klubbat pris
3 700
353
401
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (11 bud)
13 jan 21:26
3 700 SEK
13 jan 21:25
3 500 SEK
13 jan 21:25
3 400 SEK
13 jan 21:07
3 200 SEK
13 jan 21:07
3 000 SEK
13 jan 21:07
3 000 SEK
13 jan 20:58
2 400 SEK
13 jan 20:50
2 200 SEK
13 jan 19:37
2 000 SEK
13 jan 19:37
1 900 SEK
7 jan 21:06
1 800 SEK

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13