Sideboard, gustaviansk stil, Oscar Edv. Ekelunds Snickerifabriks AB, Virserum, 1900-talets andra hälft.

lackerad skänk. Räfflade dörrad och kannelerade ben. Tre skåp med hyll- och lådinredning. Brickmärkt. Längd 175, djup 45, höjd

Smärre slitage. Smärre fläckar. Märken. Nyckel finns.

Utropspris
4 000 SEK
Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13