Stolar, 6 st, 1900-talets mitt

Stomme av teak, fast stoppad tygklädd sits, sitthöjd 44 cm, höjd 84 cm

Åldersrelaterat slitage. Märken. Repor. Smärre fläckar.

Auktionen avslutas
18 timmar 24 minuter
1 800
171
195
Utropspris
3 000 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 1 900 SEK. Läs mer.
Budhistorik (3 bud)
7 jan 12:15
1 800 SEK
7 jan 12:14
1 600 SEK
7 jan 12:14
1 500 SEK

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Placering: Bukowskis Malmö