Stolar, 6 st, 1900-talets mitt

Stomme av teak, fast stoppad tygklädd sits, sitthöjd 44 cm, höjd 84 cm

Åldersrelaterat slitage. Märken. Repor. Smärre fläckar.

Klubbat pris
1 800
172
195
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (3 bud)
7 jan 12:15
1 800 SEK
7 jan 12:14
1 600 SEK
7 jan 12:14
1 500 SEK