Alvar Cawén

(Finland, 1886-1935)
Alvar Cawén
(Finland, 1886-1935)

Flicka vid stranden

Signerad Cawen. Olja på duk, 51 x 30 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Klubbat pris
1 020
10 679
1 158
Utropspris
1 000 EUR
Budhistorik (13 bud)
13 jan 20:51
1 020 EUR
13 jan 20:51
1 000 EUR
13 jan 20:49
980 EUR
13 jan 20:49
960 EUR
12 jan 15:18
950 EUR
12 jan 15:18
930 EUR
12 jan 15:17
910 EUR
12 jan 15:17
890 EUR
12 jan 7:55
870 EUR
12 jan 7:55
850 EUR
10 jan 15:10
800 EUR
5 jan 18:15
700 EUR
5 jan 17:55
250 EUR

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Eino Ailoranta
Eino Ailoranta
Assisterande värderare
+358 (0)50 4764775

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13