Gungstol, Swedish Modern, 1940-tal.

Stomme av böjträ och almfaner, stoppad med röd sammetsklädsel och dekorband. Sitthöjd ca 34, bredd 65, höjd 73 cm.

Åldersrelaterat slitage. Märken. Ställvis omfattande slitage.

Klubbat pris
1 800
18 846
2 044
Utropspris
2 500 EUR
Budhistorik (6 bud)
9 jan 19:03
1 800 EUR
9 jan 9:08
1 500 EUR
9 jan 4:50
350 EUR
6 jan 14:29
200 EUR
4 jan 9:27
100 EUR
4 jan 0:52
50 EUR
Siri Niemistö
Siri Niemistö
+358 50 911 0923

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13