Soffa, "Dahlia Original", Meli Meli.

Tresitssoffa med klädsel i sammet Deep Blue. Lösa dynor. Längd 230, djup 95, sitthöjd 35, höjd 65 cm.

Slitage. Fläckar. Smärre skador på klädsel på ryggens överkant.

Klubbat pris
1 800
172
195
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (5 bud)
9 jan 18:59
1 800 SEK
9 jan 18:59
1 000 SEK
9 jan 18:53
900 SEK
9 jan 12:26
800 SEK
3 jan 21:57
300 SEK

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13