Spegel, gustaviansk stil, AB Exportlist, Nyköping, 1900-talets mitt.

Förgylld ram med dekor av profil, lagerkvistar och kannelyr. Fasetterat glas. 78 x 43 cm.

Färgbortfall.

Klubbat pris
4 400
420
477
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (18 bud)
12 jan 16:13
4 400 SEK
12 jan 16:02
4 200 SEK
12 jan 15:21
4 000 SEK
12 jan 15:21
4 000 SEK
12 jan 15:16
3 800 SEK
12 jan 12:59
3 600 SEK
12 jan 12:59
3 500 SEK
12 jan 12:03
3 400 SEK
12 jan 10:43
3 200 SEK
12 jan 10:42
3 000 SEK
12 jan 10:42
3 000 SEK
12 jan 9:28
2 800 SEK
12 jan 9:28
2 600 SEK
11 jan 11:52
2 400 SEK
10 jan 21:59
2 200 SEK
10 jan 11:16
2 000 SEK
9 jan 17:04
1 900 SEK
7 jan 21:21
1 800 SEK
Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13