Börje Claes vägglampor 3 st för Norlette Elit sent 1900-tal

Gulmetall, ställbara, höjd ca 32 cm, från vägg ca 33 cm

Åldersrelaterat slitage. Ej funktionstestad. Märken. Repor.

300
29
33
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (1 bud)
11 jan 23:39
300 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13