Klädhängare, tre st "Dekorativ" Skoglunds metallgjuteri Anderstorp 1950/60-tal.

Teak och lackerad samt mässing, längd ca 31-79 cm

Bruksslitage. Repor.

Klubbat pris
1 800
172
195
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (3 bud)
9 jan 16:50
1 800 SEK
9 jan 16:50
1 500 SEK
9 jan 8:49
300 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13