Nils Jonsson, matbord, "Rimbo" för Troeds 1900-talets senare del

Fanerat med valnöt, två iläggsskivor à 55 cm, ca 160x100x74 cm

Obetydligt ytslitage.

Klubbat pris
7 000
671
758
Utropspris
8 000 SEK
Budhistorik (5 bud)
17 jan 14:39
7 000 SEK
17 jan 14:39
6 800 SEK
17 jan 14:38
6 500 SEK
17 jan 14:38
6 300 SEK
17 jan 11:58
6 000 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13