Cartier

(Frankrike, Född 1847)
Cartier
(Frankrike, Född 1847)

Halsband, "1895", 18K vitguld med briljantslipad diamant.

Diamant ca 0.24 ct. Märkt Cartier och numrerad. Kedjans längd 42 cm. Total vikt 4,9 g. Med certifikat, etui och låda.

Obetydligt ytslitage.

Formgivare

1 400
14 658
1 590
Utropspris
1 800 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (11 bud)
17 jan 19:20
1 400 EUR
17 jan 16:27
1 300 EUR
16 jan 20:38
1 250 EUR
14 jan 15:54
1 200 EUR
11 jan 20:53
1 150 EUR
11 jan 19:01
1 100 EUR
11 jan 12:07
1 000 EUR
10 jan 20:39
540 EUR
10 jan 4:40
520 EUR
9 jan 19:21
500 EUR
9 jan 16:27
30 EUR

Iris Bäckman
Iris Bäckman
+358 50 525 1219

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13