Gräddkanna, sockerskål samt bricka, silver, rokokostil, 1900-tal.

Svenska importstämplar, höjd 4-8 cm, brickan 20 x 15 cm. Total vikt 307 gram.

Inristade nummer under.

Auktionen avslutas
6 dagar 18 timmar
2 400
229
260
Utropspris
3 000 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 2 600 SEK. Läs mer.
Budhistorik (1 bud)
16 jan 18:59
2 400 SEK

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Placering: Västberga Allé 3, Hägersten - V32