Alfred Thörne

(Sverige, 1850-1916)
Alfred Thörne
(Sverige, 1850-1916)

Stormigt hav

Signerad Alfr. Thörne och daterad 1879. Olja på dubblerad duk 81 x 131 cm.

Krackelyr.

Konstnär

Auktionen avslutas
6 dagar 22 timmar
Inga bud
0
0
0
Utropspris
8 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 300 SEK. Läs mer.
Budhistorik (0 bud)

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Rasmus Sjöbeck
Rasmus Sjöbeck
Assisterande specialist klassisk konst, äldre måleri
+46 (0)727 33 24 02

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13

Placering: Västberga Allé 3. 126 30 Hägersten - T75