Bengt & Biritt-Marie Troedsson, matgrupp 5 delar, "Runda & Deni" 2020-tal, tillverkad genom Troeds i Bjärnum

Vitlackerade, fast stoppad tygklädd sits och rygg, sitthöjd ca 46 cm, diameter ca 110 cm, höjd ca 75 cm

Obetydligt ytslitage.

Proveniens

Direkt från formgivaren

600
57
65
Utropspris
5 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (4 bud)
17 jan 15:47
600 SEK
17 jan 11:25
400 SEK
10 jan 23:02
350 SEK
10 jan 14:28
300 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13