Karmstolar, ett par, gustaviansk stil, 1900-talets första hälft.

.Mörkbetsade stolar med skuren dekor. Stoppad sits och rygg, Klädda armlän. Sammetsklädsel. Sitthöjd 40, bredd 60 höjd 89 cm.

Renoverad. Slitage. Fläckar.

800
77
87
Utropspris
3 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (1 bud)
16 jan 16:12
800 SEK
Claes Andersson
Claes Andersson
+46 (0) 704 248 703

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13