Hjalmar Grahn

(Finland/Sverige, 1882-1949)
Hjalmar Grahn
(Finland/Sverige, 1882-1949)

Flodlandskap

Signerad Hj Grahn. Duk 55 x 62 cm.

Något krackelerad.

Auktionen avslutas
6 dagar 2 timmar
1 000
96
108
Utropspris
5 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 1 100 SEK. Läs mer.
Budhistorik (3 bud)
14 jan 13:59
1 000 SEK
14 jan 13:59
500 SEK
14 jan 12:34
300 SEK

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst, ansvarig äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13

Placering: Västberga Allé 3. 126 30 Hägersten -T27