Selected Modern Silver F764
Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine F766
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Kitchen Stories E1284
Modern Design, Timeless Weave E1292
A Token of Love E1285

Fåtöljer 1 par, furu, Krogenes Möbler, Norge 1900-talets senare del

Furu, lösa tygklädda stoppade dynor, sitthöjd ca 37 cm, ca 67x65x82 cm

Bruksslitage. Märken. Repor. Torkad stoppning.

Auktionen avslutas
7 dagar
2 000
194
222
Utropspris
3 000 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 2 200 SEK. Läs mer.
Budhistorik (1 bud)
28 jan 14:25
2 000 SEK

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Placering: Bukowskis Malmö