Vägglampor, ett par, "Stoja", IKEA, 1980-tal
Bemålat trä och plast, för en ljuspunkt vardera, etikettmärkta typ "V714", längd ca 25 cm, djup ca 16 cm
Ej funktionstestad. Märken. Repor. Smärre färgbortfall. Ett stift i plast av.