Barpallar, 4 st, Johanson Design.

Barstol med sits klädd i cognacsfärgat konstskinn. På stomme av svartlackerad metall. Etikettmärkta. Diameter ca 40, höjd 82 cm.

Smärre slitage och fläckar. Helhetsintrycket är gott.

Auktionen avslutas
6 dagar 4 timmar
1 000
96
108
Utropspris
4 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 1 100 SEK. Läs mer.
Budhistorik (1 bud)
20 jan 6:32
1 000 SEK

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Jan Ekman
Jan Ekman
+46 (0)70 267 09 23

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13

Placering: Västberga Allé 3, Hägersten - H112