Bulgari

(Italien)
Bulgari
(Italien)

Ring, "B.zero1", 18K vitguld.

Bredd ca 12 mm, storlek 52 enligt gravyr, vikt 11,3 g. Med italienska stämplar. Etui medföljer.

Smärre slitage. Helhetsintrycket är gott.

Auktionen avslutas
7 dagar 1 timme
260
2 714
294
Utropspris
1 500 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
EUR
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 280 EUR. Läs mer.
Budhistorik (2 bud)
21 jan 16:26
260 EUR
21 jan 16:20
200 EUR

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Placering: Mastokatu 4-6, Helsinki - F220