Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.

Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.

Målat. Tudelat. Överdel med glasade pardörrar, bakomliggande hyllplan. Beslag av mässing. Nedtill skåpsdel med pardörr och bakomliggande hyllinredning. Bredd ca 87, djup 43, höjd 206 cm.

Slitage. Märken. Renoverat och omarbetat. Senare målning och beslag. Nyckel finns.

Auktionen avslutas
6 dagar 14 timmar
3 800
364
412
Utropspris
8 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 4 000 SEK. Läs mer.
Budhistorik (3 bud)
21 jan 19:03
3 800 SEK
21 jan 19:03
3 600 SEK
21 jan 19:02
3 400 SEK

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Jan Ekman
Jan Ekman
+46 (0)70 267 09 23

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13

Placering: Västberga Allé 3. 126 30 Hägersten -T14