Bestående av;
1 ovalt fat modellnr 147,
1 bricka modellnr 269,
1 smörask med lock modellnr 400,
2 ställ modellrn 2183,
1 skål på fot modellnr 22,
1 hexagonalt fat modellrn 2195.
12 tallrikar modellnr 175 diameter 26 cm,
14 assietter modellnr 179, diameter 19 cm
Bruksslitage. Repor.