Servis 33 dlr "Musselmalet rifflet" Royal Copenhagen Danmark 1900-talets senare del porslin

Bestående av;
1 ovalt fat modellnr 147,
1 bricka modellnr 269,
1 smörask med lock modellnr 400,
2 ställ modellrn 2183,
1 skål på fot modellnr 22,
1 hexagonalt fat modellrn 2195.
12 tallrikar modellnr 175 diameter 26 cm,
14 assietter modellnr 179, diameter 19 cm

Bruksslitage. Repor.

Auktionen avslutas
3 dagar 15 timmar
7 100
688
787
Utropspris
5 000 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 7 300 SEK. Läs mer.
Budhistorik (19 bud)
27 jan 18:51
7 100 SEK
27 jan 18:51
7 000 SEK
27 jan 18:51
6 800 SEK
27 jan 18:51
6 600 SEK
25 jan 13:49
6 400 SEK
25 jan 13:47
6 200 SEK
25 jan 13:47
6 000 SEK
25 jan 13:47
6 000 SEK
25 jan 13:46
5 600 SEK
25 jan 13:46
5 400 SEK
25 jan 13:45
5 200 SEK
25 jan 13:45
5 000 SEK
25 jan 13:45
4 800 SEK
25 jan 13:45
4 600 SEK
25 jan 13:38
4 400 SEK
25 jan 9:56
4 200 SEK
25 jan 9:49
4 000 SEK
25 jan 7:18
3 700 SEK
24 jan 13:11
3 500 SEK

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13

Placering: Bukowskis Malmö