Bestående av;
12 knivar längd 22 cm,
12 knivar längd 18 cm,
12 gafflar längd 18 cm,
12 gafflar längd 14 cm,
2 smörknivar
12 skedar längd 18 cm,
12 skedar längd 12,5 cm,
12 skedar längd 21 cm
total vikt inkl rostfria delar ca 4410 gram
Bruksslitage. Repor.