Bestick, 86 dlr "Olga" silver CG Hallberg Stockholm 1950-tal

Bestående av;
12 knivar längd 22 cm,
12 knivar längd 18 cm,
12 gafflar längd 18 cm,
12 gafflar längd 14 cm,
2 smörknivar
12 skedar längd 18 cm,
12 skedar längd 12,5 cm,
12 skedar längd 21 cm
total vikt inkl rostfria delar ca 4410 gram

Bruksslitage. Repor.

Auktionen avslutas
6 dagar 16 timmar
32 000
3 101
3 548
Utropspris
40 000 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 33 000 SEK. Läs mer.
Budhistorik (1 bud)
24 jan 15:32
32 000 SEK

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13

Placering: Bukowskis Malmö