Vas, silver, Tyskland, omkring sekelskiftet 1900

Dekor med porträttmedaljonger och girlanger. Silverhalt 800. Höjd 18 cm. Vikt 182 g.

Bucklor, slitage.

Auktionen avslutas
6 dagar 3 timmar
2 200
213
244
Utropspris
2 500 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 2 400 SEK. Läs mer.
Budhistorik (3 bud)
27 jan 14:05
2 200 SEK
27 jan 14:05
2 000 SEK
27 jan 4:59
1 500 SEK

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Placering: Västberga Allé 3, Hägersten - V32