Selected Modern Silver F764
Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine F766
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Kitchen Stories E1284
Modern Design, Timeless Weave E1292
A Token of Love E1285

Jan Vermeer van Haarlem, copy after

(Holland, 1628-1691)
(Holland, 1628-1691)

Värdshusinteriör

Bär signering cop Fritz E Horn, olja på duk ca 108x99 cm

Åldersrelaterat slitage. Färgbortfall. Krackelyr.

A tergo märkt;
Cop. n.o 1335 d. gemälde Galerie zu Dresden (cop v Fritz E Thorn Dresden no 23)

Auktionen avslutas
7 dagar 2 timmar
Inga bud
0
0
0
Utropspris
8 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 300 SEK. Läs mer.
Budhistorik (0 bud)

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Placering: Carlsgatan 54, Malmö - T21