Selected Modern Silver F764
Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Contemporary Art Online – Winter Exhibition F710
Klassiska antikviteter F757
Modern Art Online – Winter Exhibition F768
Kitchen Stories E1284

Spegel Empire 1800-talets första hälft

Bronserad, två infällda akvareller, dekor av äggstav och pärlstav, ca 81x38 cm

Åldersrelaterat slitage. Senare glas.

Auktionen avslutas
7 dagar 4 timmar
1 000
97
113
Utropspris
3 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 1 100 SEK. Läs mer.
Budhistorik (1 bud)
30 jan 15:01
1 000 SEK

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Placering: Bukowskis Malmö