Selected Modern Silver F764
Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Contemporary Art Online – Winter Exhibition F710
Klassiska antikviteter F757
Modern Art Online – Winter Exhibition F768
Kitchen Stories E1284

Taburetter ett par Karl Johan 1800-talets mitt

Fanerade med alm samt svärtade detaljer, fast stoppad tygklädd sits, sitthöjd ca 44 cm

Åldersrelaterat slitage. Repor. Senare klädsel.

Auktionen avslutas
7 dagar 4 timmar
500
49
57
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 550 SEK. Läs mer.
Budhistorik (1 bud)
30 jan 14:31
500 SEK

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13

Placering: Carlsgatan 54, Malmö - H1