PARTI PORSLIN, 42 delar. Rörstrand.

Årskrus 5 st , Jultallrikar 30 st , Julklockor 5+1 st, samt minnestallrik. Årskrus H 12, jultallrikar diam 8.

Nagg.
Slitage.

Utropspris
800 SEK