FÅTÖLJ. Förlaga till "K ungavagnen". Carl Axel Acking, 1950-tal.

Helstoppad i blå klädsel. Benställning av mahogny. Brännmärkt: CAA.

Slitage, repor.

Proveniens

Carl Axel Acking, det egna hemmet.

Utropspris
3 000 SEK