PARTI KERAMIK, 4 delar. Rörstrand.

Figurin uggla, pennställ, vas, samt spegelram. Marianne Westman, Gunnar Nylund samt Inger Persson. H 6-12. Spegelns diam 27.

Smärre nagg. Slitage.

Utropspris
500 SEK