MATSALSGRUPP, 10 delar. Gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft.

8 stolar i ax-modell. Skänk med räfflad dekor, L 127, B 52, H 101. Matsalsbord med kannelerade ben, 3 iläggsskivor, L 114+3x50, H 75. Nyckel finns.

Slitage. Skador. repor.

Utropspris
7 000 SEK