SYBORD, nyrokoko, 1800-tal.

SYBORD, nyrokoko, 1800-tal.

Björkfanerat. Profilerad skiva, i sargen låda. Fyrdelad centralfot. L 50, b 33, h 76. Nyckel finns.

Bruksslitage. Mindre fanérskador. Skivan ej original. Nyckel finns.

Utropspris
1 000 SEK