PARTI SILVER, 37 delar, 1900-tal.

Teskedar, 27 st, olika modeller l 11.
Sockertång, l 12.
Skedar, 4 st, l 22 - 21.
Brevöppnare, l 15.
Veksax, l 11,5.
Servetringar, 2 st, l 5 samt diam 4.
Bricka, diam 34.

Bruksslitage, monogramgravyr.

Utropspris
1 500 SEK