STÄMPELUR, jugend, tidigt 1900-tal.

Ek. Urtavla märkt "International". H 120.

Mindre repor samt slitage.

Proveniens

Enligt uppgift från Aktiebolag Carman i Lindesberg.

Utropspris
4 000 SEK