MAT-, TE- OCH KAFFESERVIS, 52 delar, porslin, "Paratiisi", Birger Kaipiainen, Arabia, Finland.

11 mattallrikar, 14 förrättstallrikar, 7 djupa tallrikar, 8 tekoppar med fat, 8 kaffekoppar, 2 uppläggningsfat, skål samt såsskål.

Bruksslitage. Enstaka nagg.

Utropspris
5 000 SEK